Online filmy

Zábava, Ostatní

Horory

13 duchov

   
Obsah:
Profesor Cyrus Zorba sa spolu s rodinou sťahuje do starobylého domu, ktorý zdedil po svojom podivínskom strýkovi. Malý syn Buck je tajomným miestom očarený, na zvyšok rodiny však v dome padá zvláštna tieseň, prameniaca z jeho veľmi temnej minulosti.

Strýko sa totiž zaoberal okultnými vedami a najviac ho fascinoval posmrtný život. Možno sa mu dokonca podarilo zostrojiť okuliare, ktorými je možné pozorovať duchov. Keď ich profesor najde a pozrie cez ne, nestačí sa čudovať. Na druhej strane je vraj kdesi v podzemí vily zakopaný veľký poklad. Je na čase sa rozhodnúť. Zbohatnúť ... alebo zomrieť?
Žádné komentáře
 
Žiadny z filmov, seriálov a videoklipov sa nenachádza na servery, na ktorom hostujú tieto stránky. Tieto súbory nie sú umiestené ani na servery, ktorý by bol v našom vlastníctve. Odkazy vložené su umiesťovane našimi uživateľmi a ako take majú iba informačný charakter. Pokiaľ na tejto stránke objavíte odkaz alebo vložený EMBED kód na video, ktoré porušuje platné zákony SR, upozornite prosím na tuto skutočnosť okamžite prevádzkovateľa mailom. Upozorňujeme, že použivanie a spuštanie takých suborov je zákonom postihováne podľa platných noriem. Prosím, dodržujte dané pravidlá a tak aj zákony SR.